Zaprojektuj logo festiwalu

Do kolejnego Zamojskiego Festiwalu Książki jeszcze trochę czasu, ale już można pomyśleć, jak mogłoby wyglądać logo tego wydarzenia. Prace można zgłaszać do końca tego roku. Susiec noclegi zaprasza.

– Znak graficzny festiwalu powinien kojarzyć się jednoznacznie z tematyką przedsięwzięcia, popularyzacją książki i czytelnictwa oraz promocją biblioteki – mówi Halina Zielińska z Książnicy Zamojskiej. – Wyniki konkursu podamy w przyszłym roku, 28 lutego, a zwycięzca zostanie nagrodzony podczas piątej edycji Zamojskiego Festiwalu Książki, która odbędzie się w maju – wyjaśnia Zielińska.

Konkurs adresowany jest do osób pełnoletnich, mieszkańców Zamościa i powiatu zamojskiego, a każdy uczestnik może zgłosić tylko jeden projekt, który powinien być pracą wcześniej niepublikowaną i nienagradzaną w innych konkursach.

Jak podają organizatorzy, logo powinno być wykonane komputerowo i dostarczone w następujących formatach: wydruk komputerowy na papierze formatu A4 oraz wersja elektroniczna zapisana w formatach: PDF lub JPG o wysokiej rozdzielczości z podaniem parametrów graficznych niezbędnych do właściwego użytkowania.

Projekty wraz z podaniem imienia i nazwiska autora, jego adresu do korespondencji, telefonu kontaktowego, e-maila należy dostarczyć na adres Książnicy Zamojskiej z dopiskiem „konkurs na logo ZFK” noclegi Susiec.