Willa Kubik

Willa Kubik
ul. Pardałówka 19B
34-500 Zakopane
18 20 11 439

Zapewniamy Państwu miłą i serdeczną domową atmosferę, fachową obsługę. Pragniemy, żebyście chcieli tu zawsze wracać, kiedy będziecie potrzebowali wypoczynku i życzliwych Wam serc.

Miejsce to jest świetną bazą wypadową na górskie wycieczki.
Oferujemy bezpłatny, strzeżony i oświetlony parking na zamkniętym terenie.
Przygotowaliśmy dla Państwa regionalny szałas na góralskie posiady.
Dla maluchów mamy plac zabaw.
Nasza baza noclegowa to pokoje 2, 3 i 4 – osobowe.

Wszystkie pokoje posiadają pełny węzeł sanitarny, TV-sat, lodówki, szklanki, talerzyki, czajnik bezprzewodowy, leżaki itp. Do dyspozycji gości mamy aneks kuchenny na parterze.
W pokojach jest do dyspozycji bezprzewodowy dostęp do internetu.

Zapewniamy całodzienne wyżywienie –  dania regionalne na zamówienie.
Oferujemy sniadanie w formie szwedzkiego stołu.

Obok działalności podstawowej istnieje możliwość organizacji konferencji i zjazdów, przyjęć okolicznościowych. Wynajmujemy salę konferencyjną oraz kinową

 

Zakopane to zimowa stolica Polski, znajduje się u samych stóp Tatr, zapewniając sobie niezapominane i malownicze widoki na te najwyższe polskie szczyty. Muzeum Stylu Zakopiańskiego – Willa Koliba jest z pewnością warta odwiedzenia. Wewnątrz sporo ciekawych przedmiotów codziennego użytku i dzieł sztuki wybitnych twórców.Zakopane samo w sobie jest atrakcją ze słynnym w całej Polsce deptakiem zwanym Krupówkami, tradycyjną zabudową, wszechobecnym folklorem, tak typowym dla tej miejscowości i niezwykle pociągającym dla przybyszów z innych regionów Polski i nie tylko.

Zakopane noclegi tanio, Zakopane noclegi w centrum, zakopane noclegi z wyżywieniem, Zakopane ośrodki wczasowe

Możliwość komentowania jest wyłączona.