Wczasy Pod Giewontem

Kościelisko
ul. Wojdyłówka 9
34-511 Kościelisko

Zapraszamy serdecznie do naszego domu położonego w centrum Kościeliska ze wspaniałym widokiem na całą panoramę Tatr i dolinę Zakopanego.
Doskonałe położenie umożliwiające kojące spacery dolinami, wycieczki górskie i uprawianie narciarstwa. Dogodny i szybki dostęp do wszystkich atrakcji regionu.
Wysoki standard, atrakcyjna lokalizacja i niskie ceny sprawiają, że przedstawiana oferta powinna zadowolić Państwa oczekiwania. Jeśli planujesz dobrze wypocząć – przyjmij nasze zaproszenie o każdej porze roku.
Pod Giewontem to idealne miejsce dla osób szukających wypoczynku, fizycznej i psychicznej odnowy w miłej, przyjaznej atmosferze i w bliskości natury. Wyjątkowo ciekawe położenie tworzy oazę ciszy i spokoju.

Miejscowość położona jest u stóp Pasma Gubałowskiego, na zboczach wzgórz do niego należących, na terenie Rowu Kościeliskiego. Kościelisko znajduje się w województwie małopolskim, w powiecie tatrzańskim. Kościelisko ze względu na bliskość Tatrzańskiego Parku Narodowego stanowi doskonałą bazę wypadową w góry