V Braniewska Gala Na Rzecz Zwierząt

Pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Braniewa odbędzie się tegoroczna jubileuszowa Braniewska Gala na rzecz zwierząt. Będzie to już piąta edycja spotkania charytatywnego  organizowanego przez Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt – OTOZ Animals, wspólnie z Braniewskim Centrum Kultury, projektantką mody Anną Kowalczyk oraz Agencją Lider. Mazury noclegi zapraszają.

Gala odbędzie się w sobotę, 4 października o godzinie 18.00 w Braniewskim Centrum Kultury. Wstęp na imprezę jest wolny.

W programie zaplanowano wiele atrakcji. Podobnie, jak w latach poprzednich wręczone zostaną Statuetki Dar Serca osobom oraz instytucjom, które od lat pomagają zwierzętom. Projektantka Anna Kowalczyk tradycyjnie zaprezentuje pokaz swojej najnowszej kolekcji, a widzowie będą mogli wziąć udział w licytacji jednej z jej sukni.

Do licytacji swoje prace przekazali również artyści z Braniewa i okolic. Jak zapowiadają organizatorzy będzie także licytowana piłka do tenisa z autografem Agnieszki Radwańskiej z tegorocznego Wimbledonu i będą nagrody niespodzianki rozlosowane wśród widzów, którzy kupili w sierpniu cegiełkę na rzecz zwierząt.

Program uatrakcyjnią występy artystyczne. Na scenie BCK zobaczymy: uczniów Szkoły Muzycznej Yamacha w Braniewie, uczestników sekcji wokalno – artystycznej z BCK i członków grupy  tanecznej „Ziomki”. Po Gali  na zewnątrz BCK, wystąpi Grupa Miraż. Będzie to pokaz tańca z ogniem.