Trenuj z Reebokiem we Władysławowie i zostań bohaterem fitnessu

W ramach czteromiesięcznej akcji Reebok Fitness Heroes powered by Samsung, której celem jest promocja różnych dyscyplin fitness, mobilny klub z wykwalifikowanymi trenerami odwiedzi 30 miast w całej Polsce. Już 16. lipca mobilna strefa treningowa przybędzie do Władysławowo kwatery, na teren COS Cetniewo.

W zabawie mogą wziąć udział wszyscy, którzy chcą spróbować swoich sił w treningu CrossFit oraz w zajęciach z jogi i taneczno-ruchowych. Na uczestników, oprócz sportowych zmagań, czekają drobne upominki i możliwość startu w konkursie Reebok Fitness Heroes powered by Samsung.

Miłośnicy fitness we Władysławowo będą mogli trenować w specjalnie do tego stworzonej mobilnej strefie z niezbędną infrastrukturą (sprzęt sportowy, podesty, namioty itp.), która rozstawi się na terenie COS Cetniewo.

– W zeszłym roku promowaliśmy CrossFit, tym razem chcemy zaprosić do wspólnych ćwiczeń wszystkich miłośników fitness – podkreśla Piotr Błaszczyk, Fitness Marketing Manager Reebok. – Przez kolejne cztery miesiące odwiedzimy 30 miast, pokazując nowe pomysły na treningi i zachęcając ludzi do aktywności.

Władysławowo domki to idealne noclegi dla rodzin potrzebujących prywatności

Uczestnicy będą także mieli możliwość odwiedzenia aktywnej strefy Samsung oraz przetestowania aplikacji S Health dostępnej w najnowszym smartfonie Galaxy S4. Pozwala ona mierzyć efektywność ćwiczeń i postępy diety, dzięki czemu staje się osobistym trenerem, nadzorującym zdrowy styl życia.

Fitness to również sposób na dobre samopoczucie i społeczność ludzi, których łączy wspólna pasja. Reebok Fitness Heroes powered by Samsung to szansa na zaistnienie dla tych, którzy są w swoim środowisku prawdziwymi bohaterami. Nie muszą to być osoby najsilniejsze czy najsprawniejsze, ale są to ludzie, którzy żyją z pasją, są inspiracją dla innych i mają do opowiedzenia ciekawą historię. Być może fitness zmienił czyjeś życie? A może to ktoś, dzięki treningom, wpłynął na postawy innych? Może ktoś znalazł ciekawe miejsce treningów i stworzył wokół niego społeczność pasjonatów? Tacy ludzie będą bohaterami w kolejnych miesiącach.

Swoją historię może opowiedzieć każdy. Zgłoszenia będą przyjmowane za pomocą aplikacji dostępnej na www.facebook.com/reebok oraz bezpośrednio na imprezach. Co miesiąc najciekawsze historie zostaną przedstawione na Facebooku, a użytkownicy profilu Reebok będą mogli wybierać te najciekawsze. Na koniec akcji w wielkim finale zostanie wyłonionych troje bohaterów – po jednym z każdej dyscypliny. Czekają na nich nagrody rzeczowe i kontrakt sponsoringowy z marką Reebok.

Zapisy na zajęcia będą się odbywać na miejscu lub na www.facebook.com/reebok

PROGRAM IMPREZY (harmonogram treningów)

Władysławowo, 16.07.2013 r., COS Cetniewo.

10:00 Dance (Fitness z elementami tańca)

11:00 CrossFit

12:00 Dance (Fitness z elementami tańca)

13:00 CrossFit

14:00 CrossFit

15:00 Joga

16:00 CrossFit

17:00 Joga

Można zobaczyć noclegi na Władysławowo pokoje gościnne