Seven Festival 2014 ODWOŁANY

Z powodów finansowych organizatorzy zostali zmuszeni odwołać tegoroczną, 21. edycję Seven Festival w Węgorzewie, która miała odbyć się w dniach 10-13 lipca. Węgorzewo noclegi zaprasza.

W związku z odwołaniem Seven Festival informujemy, że:
1. Wszystkie osoby, które wygrały karnety lub bilety na tegoroczną edycję festiwalu proszone są o ich zatrzymanie – karnety i bilety nie tracą na ważności i będą honorowane w trakcie przyszłorocznej edycji w dniach 10-12 lipca 2015 r.
2. Wszystkie osoby, które zakupiły karnety i bilety na tegoroczną edycję mogą je zachować i bez dodatkowych kosztów wymienić na miejscu festiwalu w przyszłym roku na karnety na edycję 2015. Jako bonus za poniesione straty właściciele karnetów otrzymają pamiątkową koszulkę festiwalową z edycji 2015, a posiadacze biletów jednodniowych otrzymają pamiątkową płytę CD z nagraniami zespołów występujących na Seven Festival w latach 2010 – 2014 (zespoły konkursowe).
3. W przypadku rezygnacji z wariantu przedstawionego w punkcie 2 prosimy o zwrot biletów i karnetów w ich w miejscu zakupu wraz z paragonem lub dokumentem poświadczającym dokonanie wpłaty na konto Organizatora.
4. Ceny biletów i karnetów na edycje 2015 pozostają bez zmian.