Pieniny noclegi, pokoje, pensjonaty

Noclegi Pieniny nie sposób się nudzić, noclegi Pieniny obfitują w liczne atrakcje. Jedną z największych   jest spływ Dunajcem – flisacką tratwą, który odbyć można także w bardziej ekstremalny sposób, Pieniny  jest idealnym miejscem do uprawiania turystyki górskiej, jest świetną bazą wypadową w polskie Pieniny, a bliskość pieszego przejścia granicznego pozwala także na przemierzanie słowackich szlaków. Znajdują się liczne górskie trasy rowerowe oraz trasy do spacerów z kijkami do Nordic Walking. Wypożyczalnia rowerów znajduje się bezpośrednio w Schronisku.
warto zobaczyć  Zamek w Niedzicy oraz Zamek w Czorsztynie, Jezioro Czorsztyńskie z zaporą na Dunajcu. Pieniny noclegi są idealnym miejscem dla wędkarzy czy obserwatorów ptaków.
Pieniny to niezwykłe spacery, wspólne lepienie bałwana, zjazdy na sankach, kuligi, czy po prostu napawanie się niezwykłymi krajobrazami niedaleko jest  lodowisko i stoki narciarskie,  trasy do narciarstwa biegowego. Atrakcję stanowią też znajdujące się w pobliżu baseny termalne.

Pieniny Białka z Dunajcem tworzą Zalew Czorsztyński, nad brzegami jeziora widać zamki: Wronin w Czorsztynie i zamek Dunajec w Niedzicy.
Pieniny agroturystyka to  kwatery w wygodnych pokojach  w pobliżu zabytki, skanseny, wyciągi narciarskie, kolejki górskie, szlaki piesze, rowerowe, wodne, szlaki konne i szlak architektury drewnianej. Pieniny to wile atrakcji Jezioro Czorsztyńskie, Białka i Dunajec stwarzają świetne warunki dla wędkarzy, Parki narodowe, rezerwaty i okoliczne lasy to idealne miejsce dla piechurów…
W  pobliżu skałki do wspinaczki i miejsca gdzie można poszybować na lotni lub paralotni,  wyciągi narciarskie  i baseny geotermalne baseny (Bukowina Tatrzańska, Białka Tatrzańska, Szaflary),  przejście graniczne ze Słowacją piękne jaskinie. Amatorzy pieszych wędrówek znajdą tu swoje szlaki wyznaczono tu wiele interesujących tras.
Pieniny  gospodarstwo agroturystyczne  jest tu spokojnie i cicho, a widoki które roztaczają się z okien naszego domu są piękne i niepowtarzalne.
Mamy w pobliżu Gorczański Park Narodowy, Pieniński Park Narodowy oraz kilkanaście rezerwatów przyrody takich, jak: Zielone Skałki, Rezerwat Przełomu Białki, Wdżar, Wysokie Skałki, Homole, Biała Woda, Kłodne, Marszałek.
Pieniny pokoje gościnne blisko zarówno do uzdrowiska Szczawnica, jak i do zimowej stolicy – Zakopanego,  na baseny geotermalne w Szaflarach, Bukowinie i Białce.
Pieniny pokoje w  malowniczym górskim krajobrazie, bliskość Pienińskiego Parku Narodowego, przełomu Dunajca, czyste powietrze, stwarzają wprost wymarzone warunki do wypoczynku, panuje tu łagodny wyjątkowy mikroklimat, stoki narciarskie znajdujące się w pobliżu, jazda konna, piesze szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe, boisko Orlik.
Szczyty górskie: Turbacz, Gorc, Lubań, Przez Ochotnicę prowadzi Gorczański Szlak Papieski.
Pieniny pokoje gościnne  w samym sercu Pienin , która rozciąga się malowniczo miedzy szczytami Gorca, Lubania i Turbacza, w pobliżu lasy, rozległe polany ze wspaniałymi widokami, potoki, cisza i spokój, do dyspozycji w  aneks kuchenny, sala kominkowa., parking, wypożyczalnia sprzętu sportowego, ogród, wiata, możliwość grillowania, miejsce na ognisko.

ATRAKCJE PIENIN :
– Zamek w Czorsztynie
– Zalew Czorsztyńśki
– Zamek w Niedzicy
– Bacówka na górze Majerz
– w Czorsztynie rozpoczyna się szlak na Trzy Korony,
– Kościół w Dębnie
– spływ przełomem Dunajca,
– Czerwony Klasztor
– przejście graniczne ze Słowacją
– wyciągi narciarskie

Bukowina Tatrzańska, Białka Tatrzańska
Atrakcje Pienin porty wodne, rowerowe szlaki turystyczne, piesze szlaki turystyczne, wyciągi i trasy narciarskie, promenada, spacery po Szczawnicy, wyprawy do źródeł i w góry, spływy przełomem Dunajca, kolejki górskie, wyciągi narciarskie, wycieczki na Słowację, Wąwóz Homole, Jaworki

Zapewniamy:
– organizację kolonii, zimowisk, białych i zielonych szkół,
– organizację kilkudniowego pobytu grup szkolnych,
– pomoc w zorganizowaniu czasu turystom indywidualnym, rodzinom z dziećmi,
– ciekawe programy
– bogaty program turystyczny
– organizację dyskotek i wieczorków tanecznych,
– dowóz na stoki narciarskie.
Pieniny obfitują w liczne atrakcje, sprawia, że jest świetną bazą wypadową w polskie Pieniny, a bliskość pieszego przejścia granicznego pozwala także na przemierzanie słowackich szlaków., Zamek w Niedzicy oraz Zamek w Czorsztynie