LATO W BIAŁCE

Białka Tatrzańska noclegi

Lato w Białce Tatrzańskiej to cykl wydarzeń kulturalnych – koncertów, występów kabaretowych, spektakli oraz animacji dla dzieci. Wszystko odbywa się codziennie w lipcu i sierpniu w Białce Tatrzańskiej u stóp Kotelnicy, przed Hotelem Bania **** Thermal & Ski oraz na terenie Termy Białka. W tym roku wystąpi na Scenie Kultury na Bani m.in. InoRos, Trebunie Tutki, Siwy Dym, Jazgot i Future Folk – możecie być pewni, że nie obniżyliśmy kulturalnej poprzeczki!
Koncerty to nie wszystko. W każdą środę będziemy mogli zobaczyć amatorski zespół teatralny z Pyzówki – występy tej grupy to połączenie teatru, regionalnej muzyki i góralskiego tańca na żywo.
Czwartki to spotkania z kabaretem – tegoroczna nowość! Zaprosiliśmy Cezarego Pazurę, Piotra Bałtroczyka i Łowców.B.
Cykl wydarzeń kulturalnych – koncertów to nie wszystkie dostępne atrakcje w okresie letnim! Przez cały okres lipca i sierpnia nasi goście mogą skorzystać z kolei krzesełkowej która wywiezie ich wraz z rowerami lub Monsterrollerm na szczyt Kotelnicy Białczyńskiej, gdzie do dyspozycji zwiedzających czynna jest Karczma z widokiem na Tatry, Pieniny oraz Gorce. Szczyt Kotelnicy który zdobywamy pieszo lub koleją to idealne miejsce do rozpoczęcia pieszej wycieczki jak również rowerowej wyprawy.
Każdy piątek od godziny 18 na szczycie Kotelnicy góralska watra!!