Knopikówka

Knopikówka

Zakopane
ul. Skibówki 10
34-505 Zakopane
18-20 174 29
698 874 476

Obiekt położony jest w atrakcyjnej, spokojnej dzielnicy willowej na Skibówkach w Zakopanem. Nasze umiejscowienie jest idealne dla turystów, mieścimy się jednocześnie blisko „Krupówek”, centrum Zakopanego (około 1400m), niedaleko od szlaków turystycznych „drogą pod Reglami” (około 600m) i do dolin „Za Bramką”, „Ku Dziurze”, „Strążyskiej”.

W naszym bliskim sąsiedztwie (200m) znajdują się;

  • delikatesy,
  • poczta,
  • karczma regionalna,
  • wypożyczalnia sprzętu narciarskiego,
  • mały wyciąg narciarski.
  •  Do wyciągu narciarskiego oraz kompieliska termalnego na Polanie Szymoszkowej (około 1000m).

W odległości 300m znajduje się również Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej na Krzeptówkach.

Krystyna Gąsienica Brzega

Obiekt posiada pokoje 2, 3, 4 i 5 osobowe z łazienkami. Większość pokoi posiada balkony z widokiem na Giewont Tatry i Regiel.

Do dyspozycji gości jest wpełni wyposażona kuchnia, świetlica z bilardem, piłkarzykami oraz SAT. Możliwość gliowania na świeżym powietrzu.
Dla naszych gości udostępniamy bezpłatny parking z monitoringiem.
Ogrzewanie podłogowe dające temperaturę okrągły rok min. 21° C
Obiekt z rampą podjazdową na wózki dla dzieci i inwalidzkie.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony,dołożymy wszelkich starań by Państwa wypoczynek pod naszym dachem był ze wszechmiar udany, spokojny i godny polecenia.

Zakopane i Knopikowka zaprasza!!!

Zakopane jest to  miasto w południowej Polsce, w województwie małopolskim, siedziba powiatu tatrzańskiego. Gubałówka to zdecydowanie konieczny punkt wyprawy jeśli jest się pierwszy raz w Zakopanem, no i oczywiście zachęcamy do jazdy kolejką. Z każdym następnym razem można już to rozważyć albo wchodzić pieszo. Będąc już na Gubałówce najlepiej udać się pieszo w kierunku zachodnim, aż do wyciągu.Największa miejscowość w bezpośrednim otoczeniu Tatr, duży ośrodek sportów zimowych, potocznie zwany zimową stolicą Polski. Krupówki – ulica ta to główny deptak Zakopanego. Można również spotkać dość dużo stoisk z oscypkami. Nawet gdy nie ma pełni sezonu znajduje się na niej sporo osób. Przez całą ulicę ciągną się różnego rodzaju sklepy oraz bary i jadłodajnie.