Domki Letniskowe OŚMIORNICZKA

Dąbki to nadbałtycka miejscowość uzdrowiskowa w województwie zachodniopomorskim na Pobrzeżu Słowińskim, 7 km od Darłowa. W miejscowości działają ośrodki wypoczynkowe i sanatoryjne, a od kilkunastu lat ma ono status uzdrowiska.

Do Państwa dyspozycji oddaliśmy, wybudowane w 2008 i w 2009 roku, domki 5-cio i 6-cio osobowe o przyjemnym drewnianym wykończeniu. Wszystkie domki wyposażone są w aneks kuchenny. Domki te położone są na działce o powierzchni 2500 m2 w otoczeniu lasku sosnowego, gdzie można spokojnie wypocząć.

Plaża w Dąbkach stanowi jedną z najpopularniejszych atrakcji turystycznych miejscowości. Jest piaszczysta, szeroka i czysta, co zachęca do opalania i kąpieli w morzu. Na plaży cumują kutry rybackie, a wzdłuż brzegu morskiego ciągnie się leśna promenada. Bardzo popularną atrakcją dla dzieci są trampoliny i zjeżdżalnie, które znajdują się na plaży.

Każdy domek posiada sypialnię wyposażoną w łóżko piętrowe bądź zwykłe dwuosobowe, szafę lub szafkę nocną. Salon z dwuosobową kanapą, TV, stołem i krzesłami. Aneks kuchenny, w którym znają Państwo wszystko co niezbędne, czyli lodówkę, zlewozmywak, płytę gazową, czajnik i niezbędne naczynia kuchenne. Wykafelkowaną łazienkę z kabiną prysznicową, umywalką, toaletą.

Wiele możliwości stwarza przystań żeglarska na Jeziorze Bukowo. Oprócz cumowania na niej jachtu, łodzi czy innego sprzętu pływającego oferuje rejsy wycieczkowe statkiem MILKA. Kuracjusze, którzy mają do dyspozycji aż 7 zakładów lecznictwa uzdrowiskowego.

Dla komfortu i bezpieczeństwa naszych gości nasz teren jest ogrodzony. Dodatkowo na działce znajduje się kącik zabaw dla najmłodszych wczasowiczów. Miejsca parkingowe są bezpłatne.